Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti özellikle son yıllarda yüksek katlı binalardan eşyaların indirilmesi veya çıkarılması konusunda sağlanan fayda birçok kişinin bu hizmetlere olan ilginin artmasına neden olmuştur. Bu yüzden kurumsal nakliye firmaları tarafından günümüzde sunulan en önemli hizmetlerden arasında asansörlü nakliye ilk sırada gelmektedir

Binaların birbirlerine yakın olduğu, çarpık kentleşmenin yaşandığı başkentimiz Ankara’da nakliyat işleri oldukça zordur. Bina merdivenleri ile duvar arasında mesafesinin az olması taşıma sırasında birçok sıkıntıya sebep olmaktadır. Çalışanlarımız her ne kadar tecrübeli olsa da bu konularda zorluklar yaşamaktadır. Dönüş alanının darlığı, eşyaların büyüklüğu ve yorgunluğun verdiği çöküntü maalesef işçilerin çalışma performansına yansımaktadır.

Asansörlü nakliyat firmaları arasında ilk sırada yer alan firmamız tarafından tüm nakliye hizmetleri son model taşıma araçları ve sektörün içinden yetişmiş uzman taşıma ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat  veya ofis taşıma işlemleri sırasında eşyaların hem hasarsız hem de hızlı bir şekilde taşınması için firma yetkinliği son derece önemlidir. Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetleri kapsamında sunduğumuz tüm hizmetler ile kısa süre için taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara nakliyeci firması olarak kurumsal hizmetlerimizle taşınma sürecinizi kolaylaştırıyoruz.

En İyi Nakliye Firmaları

Taşınma serüveni oldukça zorlu ve uzmanlık gerektiren bir iştir. İster şehir içi ister şehir dışı olsun fark etmeksizin tüm taşınma faaliyetleri kapsamında eşyaların paketlenmesinden taşınmasına ve yeni adreslerine teslim edilmesine kadar olan tüm süreç zaman zaman farklı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Söz konusu sorunlar özellikle kurumsal olmayan firmalardan alınan hizmetler nedeniyle ortaya çıkabilir.

Eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması için Ankara nakliye şirketi olarak güvenceli nakliye hizmeti sunmaktayız.

Daha birçok farklı nakliye hizmeti firmamız tarafından en uygun fiyat avantajları ile sunulmaktadır.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ev taşımasında kullanılan en yaygın yöntemlerden biridir. Özellikle yüksek katlı binalardan tahliye edilen eşyaların dar apartman merdivenlerinde hasar görmesi veya yükleme sırasında oluşabilecek diğer hasarlar nedeniyle zarar görmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Bu nedenle taşıma işlemini gerçekleştirecek ekibin uzmanlığı ve tecrübesinin yanı sıra firma tarafından nakliye için sağlanan araçların kalitesi de son derece önemlidir.

Asansörlü taşıma hizmetleri kapsamında bu tip sorunlara karşı önlem alınabilir. Aynı zamanda hem zamandan tasarruf ederek hem de çok daha güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlayarak Ankara asansörlü nakliye firması olarak tüm taşınma faaliyetleriniz için destek sunmaktayız.

Kurumsal Nakliye Hizmeti

Nakliye firmaları tarafından günümüzde birçok farklı alternatif taşıma hizmeti sunulmaktadır. Ancak bu firmalar ile çalışmaya başlamadan önce mutlaka firma kurumsallığı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız tavsiye edilir. Kurumsal bir nakliye firması tarafından size hem güvenceli hem de hızlı taşıma hizmeti sağlanır. Özellikle Ankara evden eve nakliye hizmeti almadan önce firma kurumsallığını incelemeniz tavsiye edilir.

Firmamız tarafından yıllardır sunduğumuz kurumsal nakliye hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın paketlenmesinden yeni adreslerine ulaşması ve yerleştirilmesine kadar olan tüm süreçte profesyonel destek sağlamaktayız. Bu sayede tüm taşınma sürecini firmamıza devredebilirsiniz.

Ankara Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliye hizmetleri günümüzde en çok tercih edilen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Söz konusu bu hizmet sayesinde en yüksek binalardan bile eşyalar sıfır hasarla tahliye edilerek yeni adreslerine ulaşmak üzere yola çıkabilir. Ankara sigortalı nakliye hizmeti kapsamında fiyatlarda hizmet içinde yer alan unsurlara göre değişiklik göstermektedir.

Mesafe, eşya boyutları, taşıma seçenekleri vb. unsurlara göre asansörlü nakliye hizmeti kapsamında farklı fiyatlar belirlenmiştir. Bu nedenle hizmet almadan önce hizmet kapsamında yer alan unsurların dikkate alınması gerekmektedir. Firmamız tarafından tüm hizmetlerimiz müşteri beklentileri dikkate alınarak kurumsal fiyat politikaları ve hizmet detaylarına göre belirlenmektedir. Bu nedenle fiyat farklılıkları yaşanabilir.

Sonbahar Dönemi Kampanyaları

Sonbahar dönemi ile bünyemize kattığımız yeni araçlar ve asansörler sayesinde sizlere daha uygun fiyatlı hizmet sunma imkanımız olmaktadır. Ankara içi nakliyat hizmetleri için asansörlü nakliyede yaz dönemi boyunca 300TL daha uygun fiyat vermekteyiz. Şehirlerarası asansörlü nakliyat hizmeti için ise 200TL indirim sağlamaktayız.

Nakliyat Fiyat Hesaplama Motoru

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti oldukça çalışmaları kolaylaştıran ve eşyaların hasar görmesini azaltan bir yöntemdir.

Videoyu göremiyorsanız tıklayınız : https://www.youtube.com/watch?v=MA611VBSpRo

19 yorum

 1. Firma söz verdiği gibi sabah 8:30 da geldi ve sorunsuzca tüm eşyalarımı taşıdı. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 2. firma kendi asansörü ile geldi. bu sayede daha uygun fiyata taşınmış olduk. Şükrü beye teşekkür ederiz.

 3. geçtiğimiz hafta tam kapanma sırasında taşınma işlemi gerçekleşti. Arkadaşlar işinin ehli ve oldukça uyguna taşındık. asansörlü nakliyat fiyatları arasında en uygun fiyatı verdiler.

 4. Yasakların olduğu dönemde ankaradan antalyaya taşıma işlemimizi gerçekleştirdiler bütün pandemi kurallarına uygun bi şekilde tertemiz çalıştılar hiç bir sorun yaşamadık aksine o kadar çok memnun kaldıkki buradan taşınıyorken bile yine aynı firmayla çalışmayı düşünüyoruz. Bize ilk belirttikleri saatte ilk söyledikleri kişi sayısıyla geldiler çok hızlı bir şekilde mobil asansör eşliğinde eşyalarımızı taşıdılar öncesinde dikkat ve itinayla paketleme yaptılar hiç bir ayna tablo ve mobilyama zarar gelmeden ilk teslim ettiğim gibi diğer evimde teslim aldım bütün beyaz eşya ve mobilyalarımı özen ve dikkatle tekrar kurdular. Gönül rahatlı ile evinizi eşyalarınızı teslim edebileceğiniz bir firma sanki bir başkasının eşyası değilde kendi eşyaları gibi özen gösteriyorlar evime taşıma işlemi için gelen bütün ekibinize ayrı ayrı tekrardan teşekkür ederim..

 5. Hic bir aksaklik yasanmadi eşyalarım zarar görmeden tertemiz bir sekilde taşındi. teşekkür ederim titiz ve güzel çalıştığınız icin.

 6. 2 gün önce taşıma işlemi gerçekleştirdim.
  Söyledikleri zamandan daha erken geldiler ve eşlarımı çok kısa zamanda zararsız güzel birşekilde söküp geri montaj gerçekleştirmiş ler dir. Ellerine sağlık
  Fiyatı ise bir çok firmaya göre gayet uygundu.

 7. Değerli müşterilerimiz,
  Güzel yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederiz. Zor günlerde elimizden geldiğince uygun fiyat vermekteyiz. Hizmetimizin kalitesi standartların üzerindedir. Ankara İstiklal Nakliyat’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 8. Bugün taşima işimiz vardı, sağolsunlar ankaradan ılgaz eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde getirdiler.
  Güvenilir bir firma, hizmetleri için teşekkür ederiz.

 9. 2 Haziran 2021 günü Antalya dan Konya/Ereğli ilçesine eşyalarım taşındı.Kendileri eşyalarımı özenli bir şekilde paketlediler.Belirtilen gün ve saatte teslim ettiler Fiat olarakta çok uyguna getirdiler kendilerine teşekkür ederim ve tafsiye ederim.

 10. Çalışanlar gerçekten çok ilgililer. Eşyalarımı sıfır almıştım Tüm eşyalarım güzelce sarıldı zarar görmeden yeni evime teslim edildi. Şükrü Beye çok teşekkür ediyorum. Ayrıca çalışan arkadaşlara da hassasiyetleri ve güleryüzlülüğünden ötürü teşekkür ediyorum. Fiyatları piyasaya göre gayet uygun. Bu hizmete bu fiyat çok iyiydi.Taşınacaksanız hiç düşünmeden İstiklal Nakliyatı arayın iletişime geçin.

 11. Cok sıkışık bir zamanda imdadıma yetiştiler. Anında ayni gun eşyalarımı taşıdılar. Kibar güler yüzlü hızlı pratik ve sağlam bir taşıma oldu. Fiyat olarak da daha uygun. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tercih edilecek bir firma. Poyraz Bey işinin ehli.

 12. Iki gün önce akrabamin evini taşıdık gerçekten çok titiz bi çalışma oldu. Oldukça anlayışlı ,saygılı kişiler. Eşyalarda bir çizik dahi olmadı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir taşıma idi.

 13. Bugün MSB lojmanlarından taşındım. Nakliye firmasından çok memnun kaldım. Sizlere önermek istedim. Erkenden geldiler, güzelce paketleme yaptılar ve taşıdılar. İhtiyacı olan arkadaşlarım İstiklal Nakliye Şükrü Bey ile iletişime geçebilirsiniz. 05321747906
  Sevgiler…

 14. Iki gün önce kendi evimizi çok sıkışık bir zamanda taşıdık gerçekten çok titiz bi çalışma oldu. Oldukça anlayışlı ,saygılı kişiler. Eşyalarda bir çizik dahi olmadı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir taşıma oldu.

 15. Bu hafta benim de evim taşındı gerçekten hızlı ve sorunsuz oldu bişey dememize gerek kalmadı işlerini biliyorlar 👍

 16. Çankayada bulunan evimizin taşınma işlemini teslim ettik. 2. Kez kez nakliyatımızı gerceklestirdiler. İşlerinde gayet başarılılar. Tavsiye ederim…

 17. Geçen gün taşındık, sağolsunlar çok güzel hasarsız bir taşınma işlemi gerçekleştirdiler, elinize emeğinize sağlık, fiyat konusunda da oldukça uygun

 18. Eşyalarımız hasarsız ve zamanında teslim edildi. Taşıyan arkadaşlar gayet kibar ve ilgiliydi.Şükrü Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

e-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

Yorumu Gönder