Ankara Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara nakliye şirketi seçenekleri arasında asansörlü hizmeti ile öne çıkan firmamız, eşya taşımacılığını kolay ve pratik bir hale dönüştürmekte, bu süreç içerisinde ciddi oranlarda zaman ve iş gücü tasarrufu sunmaktadır.

Asansörlü eşya taşıma günümüz eşya taşımacılığında eşya sahipleri için büyük kolaylıklar sunmaktadır. Güvenli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile eşyalarınızın binaların yüksekliğine bakılmadan rahat bir şekilde taşınmaktadır.

Asansörlü Eşya Taşımacılığı Nedir?

Ankara asansörlü nakliye hizmeti, eşya taşımacılığını oldukça kolay hale getirmiştir. Eşyaların zarar görmemesinin ve hızlı bir şekilde nakil edilmesini kapsayan bu işlem, ev taşımanın büyük sıkıntılarına karşı büyük yararlar sunmaktadır. Yüksek katlı binalarda, bilindiği gibi nakliye işlemleri yapmak oldukça zordur. Çünkü yüksek katlı binalardan eşyaların çıkarılması ya da sokulması oldukça güçtür. Bu eşyaların taşınması zahmetli bir süreç olduğu gibi aynı zamanda eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir.

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini engellemek ve hızlı bir şekilde nakliye işleminin tamamlanması adına asansörlü taşımacılığı kullanmaktadır. Böylece binaların yapılarına bakılmaksızın asansör yardımı ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınabilmektedir.

Asansörlü Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Asansörlü nakliye, temel olarak özel araçlarla gerçekleştirilmektedir. Palet sistemi sayesinde çalışan asansör, öncelikli olarak binanın balkonuna, penceresine ya da terasına yanaştırılmaktadır. Ancak bu işlem öncesinde çevreye herhangi bir zarar verilmemesi adına çalışanlarımız tarafından saha araştırılması yapılmakta ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Asansör sistemi kurulduktan sonra çalışanlarımız tarafından kontrol edilirler. Eşyalar palet üzerinde bulunan konsola yerleştirilirler ve palet hareket ederek eşyaları hareket ettirir. Asansörlü nakliyenin en önemli kısmı, özellikle yüksek katlı binalarda merdivenlerden kaynaklanan hasarların önüne geçmektedir. Merdiven dönüşleri özellikle beyaz eşyalar gibi geniş olan eşyalara fazlasıyla zarar verebilmektedir. Asansörlü sistem sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır. Talep etmeniz halinde firmamız eşyalarınızın ön görülmeyen durumlarda hasarın karşılanması için Ankara sigortalı nakliye hizmeti de sunmaktadır. Sigorta kapsamındaki eşyalarınız zarar görseler bile oluşan hasar karşılandığı için bu sayede herhangi bir maddi hasar ile karşılaşmazsınız.

Asansörlü Nakliyede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pek çok firma asansörlü nakliye hizmeti sunuyor olsa da bu konuda gereken özen gösterilmediği durumlarda eşyaların zarar görme olasılığı yüksektir. Bu durumun önüne geçmek adına firmamız asansörlü nakliyede şu noktalara dikkat etmektedir;

  • Taşınma yapılacak binanın önceden araştırılması yapılmaktadır. Yaya ve araç trafiğini aksatmayacak ya da bu trafikten etkilenmeyecek şekilde asansör yeri belirlenmektedir.
  • Çevresel koşullar dikkate alınarak asansörlü taşıma yapılmaktadır. Çevresel koşulların uygunsuz olduğu durumlarda çalışanlarımız farklı alternatifler sunabilmektedirler.
  • Asansörlü taşıma her ne kadar basit bir palet sistemine dayanıyor gibi gözükse de eşyaların yüklü olduğu anlarda kullanması oldukça uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu bakımdan işinin ehli olmayan kimseler ile yapacağınız çalışmalar sonucunda eşyalarınızın zarar görme ihtimali yüksektir.
  • Asansörlü nakliye hizmeti esnasında eşyalarınız güvenli bir şekilde korunmaktadır. Asansörden düşme, yıpranma ya da cihazın arızalanması gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Ekipmanlarımız düzenli olarak kontrol edilen ve işlem öncesinde hazır oluşları test edilen araçlardan oluşmaktadır.

Asansörlü Nakliye Fiyatları Nedir?

Ankara nakliyeci olarak asansörlü nakliye fiyatları, firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde olduğu gibi müşteri dostu ve en uygun fiyatlara sahiptir. Geleneksel yöntemlere kıyaslandığında oldukça ucuz olan asansörlü nakliye, bu bakımdan yaygın olarak tercih edilmektedir. Alışılmış yöntemlerde çalışan sayısı ve emeği artacağı için masraflı olacak yüksek katlardan eşya çıkarma firmamız tarafından Ankara evden eve nakliye kapsamında uygun fiyat aralıkları ile müşterilerimize sunulmaktadır.