BİZ KİMİZ?

Ankara nakliye firması olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

ANKARA Evden Eve Nakliyat
ANKARA Evden Eve Nakliyat

Ankara İstiklal nakliyat olarak firmamız, taşımacılık sektöründe çok başarılı bir geçmişe sahip olan Türkiye’nin en iyi nakliye firmaları arasında yer alan ve sektöründe lider firma konumundadır. Şirketimizin başarısının arkasında müşteri odaklı çalışma ve verimliliğe önem veren bir yönetim yaklaşımı vardır. Ankara nakliyat, teknolojik çalışmaları ile dinamik bir insan kaynağına ve araçları ve çalışanları ile müşterilerine yüksek deneyim kalitesine sahiptir. Firmamız hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerine göre sunmaktadır.

HİZMET STANDARTLARIMIZ

Ankara İstiklal Nakliyat’ın sunduğu hizmetlerin ortak noktasını oluşturacak müşteri hizmet standartları;

  • Evden eve ulaşım hizmetinde çok iyi iyileştirmeler yaparak ulaşım.
  • Asansör taşımacılığında teknolojik gelişmeler.
  • Ambalaj ve paketleme alanında kaliteli malzeme kullanmak.
Ankara Ofis Taşıma

Misyonumuz

Sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda, tüm eşyalarınız için yüksek kalite standartlarında iyi bir taşıma süreci sağlamak ve güvenilir bir taşıma hizmeti almanızı temin etmek.

Vizyonumuz

Eşyalarınızı akılcı bir şekilde yöneten, eşyalarınızı koruyan, taşınırken hasar ve çizilmeleri önlemek için çalışan bir kurum olmak.

Ankara İstiklal Nakliyat

Ankara nakliye firmaları arasında profesyonel hizmet veren tek firma olarak işimizi en iyi şekilde sunuyor, işimi iyi yapmak ve her anlamda kendimizi geliştirmek için çalışıyor, iyi bir firma olarak eşyalarınızı paketlemeye önem veriyoruz. Mallarınız ne kadar iyi paketlenirse, o kadar hasarsız ve iyi bir süreçten geçer. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmediğini ve size ne kadar değer verdiğimizi hizmet standartlarımız ile sizlere gösteriyor, uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla sizlere iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Ankara nakliye firması olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz, özellikle evden eve taşımacılık sektöründe kendini geliştiren ve iyi bir transfer süreci gerçekleştirmek için çalışan bir firmayız. Taşımacılık ve nakliyat sektörünün vazgeçilmez firması Ankara İstiklal Nakliyat olarak sunduğumuz asansör taşımacılığı hizmeti ile alanında profesyonel ve teknolojik hizmetler ile adımızı sıkça duyuruyoruz. Ankara evden eve nakliye firması olarak bu amaçla çalışan ve kendini geliştiren bir firmayız. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşıma hizmeti sunmaktayız. Çalışmalarımızın kalitesinden ödün vermeden nakliye fiyatımızı sizlere en ekonomik ölçeklerde sunmaktayız.

Yıllardır müşterilerine ev, ofis ve işyeri taşımacılığında kaliteli hizmet veren firmamız, evden eve taşımacılık tecrübesiyle sizlere hizmet vermenin haklı gururuyla taşımacılık işine devam etmektedir. Şehir içi veya şehirler arası fark etmeksizin en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmamız sayesinde hareketli işleri dert etmeden halledebilmek için yanınızdayız.

Taşınma işinin stresini biliyoruz ve sizi bu yükten kurtarmak için eşyalarınızı gelişmiş yeni teknolojilerle güvenli bir şekilde varış noktanıza götürüyoruz. Türkiye genelinde hizmet veren firmamız tüm şartlarını yerine getirmiş ve profesyonel taşımacılık işi ile uğraşmaktadır. Taşınanların sadece eşya olmadığının bilincinde olan güvenilir firmamız ile şehir içi veya şehirlerarası ve konut taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Yine firmamız aracılığıyla; İşyeri taşımacılığı, hastane veya kurum taşımacılığı, Arşiv taşımacılığı vb. Taşıma işlemleriniz güvenle gerçekleştirilmektedir.

Hayallerinizi ve hatta hayatlarınızı taşıdığımızın bilinciyle çalışan uzman ekibimiz sayesinde sizlere üst düzey hizmet sunmak istiyoruz. Ankara’da evden eve nakliye firmaları arasında bir fiyat-performans araştırması yaparsanız, bu işi bizden daha uygun fiyatlarla yapacak aynı kapasiteye sahip bir firma olmadığını göreceksiniz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm taşımacılık operasyonlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu günden sonra da memnun müşterileri ile yoluna devam etmek istemektedir.

Bir evi taşımak hem zahmetli hem de maliyetlidir. Taşınma sürecinin yanı sıra nakliye hizmet bedelinin de eklenmesiyle karşılanması gereken kişilerin bütçeleri oldukça sarsılıyor. Bunun bilincinde olan firmamız, tüm masraflarınızı düşünerek geliştirdiği misyonu ile sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlamaktadır.