Ankara Şehirler Arası Nakliyat

ANKARA Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetinde Ankara’nın öncü firması olan İstiklal Nakliyat, Ev veya işyeri taşımasında Ankara – İstanbul ve İstanbul – Ankara arasında her gün yapılan seferler ile Ankara ve İstanbul’un öncü firmaları arasında yer almıştır. Şehirler arası nakliyat şehir içi nakliye hizmetlerine göre çok daha zorlu ve uzmanlık gerektirmektedir. Özellikle uzun yolda eşyaların güvenliğinin sağlanması ve çok daha kısa süre içinde eşyaların yeni adreslerine teslim edilmesi için firma profesyonelliği son derece önemlidir. Sektörün içinde yetişen ve kurumsal taşıma sertifikasına sahip uzman ekiplerimiz ve son model taşıma araçlarımız ile nakliye sürecini sizler için sorunsuzca tamamlıyoruz.

Şehir dışına eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması için firmamız tarafından farklı tür alternatif hizmetler sağlanmaktadır. Ankara ve İstanbulda şubesi olan nakliye şirketi olarak sizin için tüm nakliye sürecini planlayarak ister şehir içi isterseniz de şehir dışı taşınma hizmeti sağlamaktayız.

Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Ankara Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Taşınma sürecinin en güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için kurumsal ve uzman bir firma ile çalışmanız gerekir. Bunun için firmaların sağladığı hizmetlerin detaylarını ve müşteri referanslarını dikkate almanız son derece önemlidir.Firmamız tarafından şehirlerarası nakliye hizmetleri kapsamında sunulan başlıca hizmetler:

  • Evden eve şehirlerarası nakliye,
  • Asansörlü nakliye hizmeti,
  • Eşya paketleme – ambalajlama,
  • Şehirlerarası İşyeri – ofis taşımacılığı vb.

Olarak sıralanabilir. Ankara şehirler arası nakliyat firması olarak tüm nakliye hizmetlerimiz müşteri odaklı olarak sunulur. Bu sayede uzun yolda eşyaların başına gelebilecek olası sorunlar için eşyalar güvence altına alınmaktadır.

Şehirlerarası nakliye hizmetleri kapsamında evden eve taşımacılık son derece önemlidir. Yol boyunca eşyaların zarar görme ihtimallerine bağlı olarak Ankara sigortalı nakliye firması olarak tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırıyoruz. En uygun fiyat garantisi ve güvenli taşıma seçeneklerimiz sayesinde kısa süre içinde tüm taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için 0 850 305 45 02 ve 0 532 174 79 06 numaralardan bize haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Ofis Nakliyesi

Şehir dışına taşınma işlemi gerçekleştirmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli unsur çalıştığınız nakliye firmasının güvenilirliğidir. Özellikle eşyaların her türlü çalınma, kaybolma, hasar görme, yıpranma vb. durumları için kurumsal firmalarla anlaşmanız gerekir.

Öte yandan ofis veya işyeri taşıma işlemeleri için sadece bu unsurlar değil aynı zamanda firmanın referansları ve hizmet detayları ile firma tecrübesi son derece önemlidir. Ankara asansörlü nakliye firması olarak ofis taşımacılığında da eşyaların güvence altına alınarak en kısa sürede yeni adreslerine ulaştırılması sağlanmaktadır. Ofis taşımasında özellikle firmaların kurumsal niteliklerini incelemeniz tavsiye edilir.

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Nakliye ücretleri taşıma sırasında sunulan hizmet detaylarına göre belirlenmektedir. Özellikle şehirlerarası nakliye hizmetleri kapsamında sunulan birçok farklı hizmet fiyatların şehir içi taşımacılığa nazaran daha pahalı olmasına neden olmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetleri kapsamında fiyatların belirlenmesinde dikkate alınan en temel unsurlar arasında:

  • Mesafe,
  • Hizmet detayları (asansörlü nakliye, araç boyutu vb.),
  • Müşteri beklentileri,
  • Kurumsal fiyat politikaları vb.

Yer almaktadır. Ankara evden eve nakliye hizmetleri ve işyeri taşıması hakkında hizmet almadan önce söz konusu unsurlara göre müşteriler için en uygun fiyatlar hesaplanır. Bu sayede en kısa mesafede ve basit nakliye hizmetleri için yüksek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz kapsamında hizmet özelinde farklı fiyatlar uygulanır. Tüm taşınma işlemleriniz için firmamızdan kurumsal destek talep edebilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat hizmet politikamız

Eşya Paketleme

Şehirlerarası nakliyat işlemleri sırasında büyük işlerden biri yine size düşüyor. Taşımacılık sırasında hataları en aza indirgemek için kolileme işlemi uygulamalısınız. Kırılabilecek olan eşyayı içeren kutuları belirtmeniz taşıyanlar için oldukça önemlidir. Taşımacılık işlemi belirli esaslara göre yapılmakta olduğu için kırılacak eşyalar oldukça özenle araca yüklenmektedir. Ayrıca şehirler arası nakliyat sırasında bir sorun yaşanmaması adına araçta onlar bağlanarak kaymaları önlenmektedir. Sizlere profesyonel hizmet sağlayan firmamız müşteri memnuniyeti adına bunlara dikkat etmektedir. Ki geniş müşteri yelpazesine ulaşmış firmaların en büyük gayeside müşteri memnuniyetidir. Memnun olan müşteriler sayesinde adını duyuran firmamız hem şehiriçi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır.

Fiyat

Şehirlerarası nakliyat sırasında eşyalarımızın güvenliği için öncelikle kaliteli ve işinin ehli firma ile anlaşmak oldukça önemlidir. Ucuz etin yahnisi yenilmez lafı tam da bu durum için geçerli. Sırf ucuz fiyattan taşıtayım amacındaysanız, eşyalarınız zarar görmeye açık durumdadır. Ucuz fiyat çıkaran firmalar ucuz nakliyat çalışanları çalıştırma politikası içerisindedirler. Ucuz işçi çalıştıran firmaların maalesef ki çalıştırdığı nakliyat çalışanları oldukça tecrübesizdir. Bu tecrübesizlikler maalesef taşıma sırasında eşyalarınıza olan zararlar olarak geri dönmektedir. Ankara şehirler arası nakliyat konusunda önde gelen firmamız nakliye çalışanları ile uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz için edindikleri tecrübeler ile sorunsuzca eşyalarınızı taşımaktayız.

İş Ahlakı

Ankara Şehirler arası nakliyat sırasında her türden sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz. Bu sıkıntılara yer vermemek için, şehirlerarası nakliyat sırasında sizlerin adınıza bizler tüm eşyalarınıza sahip çıkmaktayız. Herhangi bir sorunda pratik ve hızlı direktif vererek hem firma yetkilisi hem nakliyat çalışanlarımız olarak şehirlerarası nakliyat sürecinizi belirttiğimiz süre içerisinde sorunsuzca gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat 'ta Öneriler

PAKETLEME TÜYOLARI

Taşıma öncesinde eşyalarınızı kendiniz paketlemek isteyebilirsiniz. Özellikle kırılmaması önemle gereken eşyalarınızı kendiniz paketleyerek daha güvenli hale getirebilirsiniz. Sizlere bu işlem sırasında faydalı olacak aşağıdaki videoyu önermekteyiz.

Not: Video görüntülenmiyorsa buraya tıklayınız.

Paketleme Tüyoları