Nakliyat Fiyat Hesaplama

Hesaplamak isteğinize göre hesaplama motorunu seçiniz.

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Ankara İçi Nakliyat Fiyatı Hesapla

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatı Hesapla

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Asansör İstiyorumAsansör İstemiyorum

 

Nakliyat Fiyat Hesaplama Nasıl Çalışır?

Nakliyat Fiyat Hesaplama

Nakliyat Fiyat Hesaplama

Nakliyat fiyat hesaplama motorumuzu kullanarak taşınma işlemleriniz için hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Menüde bulunan şehir içi nakliyat formu ile Ankara içi nakliyat hizmetleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Sağda bulunan şehirler arası nakliyat formu ile de Ankara’dan başka bir ile yapacağınız taşınmalar için hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Yapacağınız form doldurma işlemi sonucunda tarafınıza en uygun fiyat teklifi iletilecektir.

Nakliyat Fiyatını Etkileyen Faktörler

Nakliyat ücretini;

 • Taşınacağınız ve bulunduğunuz binalar arasındaki mesafe,
 • Eşyaların bulunduğu kat sayısı,
 • Binada asansör olup olmaması veya kullanım izninin olması
 • Nakliyat Asansörü isteyip istemediğiniz
 • Sigorta hizmeti isteyip istemediğiniz

etkilemektedir.

yukarıdaki değerlendirme kriterlerine göre girdiğiniz bilgiler değerlendirilip tarafınıza bilgi verilecektir.

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Aracın eşyalarınızı taşıyacağı şehir ile şehir arasındaki mesafe hesaplanarak tüketilecek yakıt bulunur ve ulaşım için gerekli personel sayısı birleştirilerek taşınırken ödeyeceğiniz fiyat aralığı hesaplanır. Evinizin büyüklüğünü ve eşyalarınızın inip çıkacağı kat sayısı hesaba katılır. Elbette bu fiyat aralığı sadece size bir fikir vermeyi amaçlamaktadır. Evden eve taşıma fiyatları genellikle bu aralıkta fiyat teklifleri verir. Bazı istisnai durumlarda, bu fiyat aralığının dışına çıkılabilir.

Dilerseniz evden eve ulaşım fiyatı hesaplama aracı sayesinde daha net bir fikir elde edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Ücreti Hesaplama

Evden eve nakliye masrafları hesaplanırken değerlendirilen parametreler;

evinizin büyüklüğü (hacmi), gideceği mesafe ve çalışacak personel sayısıdır. Evinizin büyüklüğü yani eşyalarınızın hacmi, öncelikle eşyalarınızı taşıyacak araç veya araçların sayısını ve boyutunu, ikinci olarak da bu eşyayı taşımak için gereken personel sayısını belirler. Ev taşıma maliyetlerinde personel sayısını belirleyen bir diğer faktör de malların taşınırken yukarı aşağı gideceği kat sayısıdır. Araç veya araçlar tarafından harcanacak yakıt ve nakliyeyi yapacak personelin masrafları toplanarak nakliye ücretiniz hesaplanır.

Evden eve nakliye ücreti tarifesi hazırlanırken dikkat edilen gereken noktalar:

 • Ev büyüklüğü
 • Öğe sayısı
 • Taşıma mesafesi
 • Ek hizmetler
 • Araç boyutu
 • Çalışacak kişi sayısı

Ankara Ev Taşıma Fiyatları

Bir yerden başka bir yere gitmek oldukça zahmetli ve maliyetli bir iştir. Bu konuda şanslı bir şehir olarak Ankara, evden eve taşımacılıkta çok ileri teknolojilere sahip nakliye firmaları ile taşıma operasyonlarınızda yanınızda olacak profesyonel ekiplere sahiptir. Taşınma ve nakliye hizmetleri söz konusu olduğunda firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 hizmetinizdedir.

Firmalar arası rekabet ortamı sayesinde uygun fiyatlarla hizmet almak mümkündür. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken hususların da olduğunu belirtmek isteriz. Tek başına Ankara ev taşıma ücretleri ile ilgili bir araştırma yaparsanız yanılıyor olabilirsiniz. Nakliye şirketinden nakliye şirketine değişen ücretlere aldanmayın. İşin özü kaliteli taşımacılık hizmetinde yatarken, taşınma sürecinizi hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmek için kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekir.

Nakliye firmasına nakliye ücreti sorulduğunda, ulaşımın nasıl yapılacağı konusunda mutlaka bilgi almalısınız. Yüksek katlardan yüksek katlara ulaşım yapılacak ise kesinlikle asansörle taşıma teknolojileri olup olmadığını mutlaka değerlendirmelisiniz. Eşyalarınız kırılma, yırtılma gibi zarar görecek mi ve bu hasarlara karşı sigorta olacak mı? Yapılmayacak mı? Bu bilgileri önceden edinmelisiniz. Belirttiğiniz tüm alanların nakliye sürecine dahil edildiğinden ve daha sonra ekstra ücret talep etmeyeceğinden emin olmalısınız.

Tüm bu soruların cevaplarını aldıktan sonra fiyat konusunda gerçek bir değerlendirme yapabileceksiniz. Ankara evden eve taşımacılıkta uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile uygun fiyatlarla nakliye hizmeti için sizleri çay sohbeti amacıyla firmamızda buluşmaya davet ediyoruz. Güven, ulaşımda çok önemli bir olgudur.

Siz, siz olun, hayatınızı ve eşyalarınızı size güven vermeyen şirketlere asla emanet etmeyin. Eşyalarınızın kaybolması veya çalınması riskine karşı tedbirli olarak böyle kötü deneyimler yaşamak zorunda kalmayın. Zaman zaman nakliye firmaları karşılayabilecekleri fiyatlarla çalışmaktan çekinmemektedir. Firmamızın uyguladığı fiyat aralığına bakmadan bu konuya karar vermemeniz sizin yararınıza olacaktır. Kaliteyi en uygun fiyatlarla elde etmek için araştırmanızı iyi yapmalısınız.

Unutulmamalıdır ki taşıma süreci, malların paketlenmesinden sigorta politikasına kadar birçok ince detaydan oluşmaktadır. Taşıma işleminden önce tüm detaylar masaya konulmalı ve titizlikle ve kesinlikle belirli olmalıdır. Alacağınız hizmetten memnun kalmanız için tüm detaylardan emin olmanız ve kesinlikle profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Firmamız sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.